Médiami sa šíri radostná správa o známom páriku, ktorý sa aktuálne teší zo svojho prvého spoločného dieťatka. Pred pár dňami sa totiž stali rodičmi plavovláska Viki Valúchová a jej kurečavý partner Samo Spišiak.

Obidve tváre sú divákom televíznych filmov a seriálov veľmi dobre známe. Viki (22) sa objavila napríklad v markizáckom Búrlivom víne, kde si zahrala mladú nezávislú potvorku motajúcu hlavu dvom mužom. Plavovláska sa zúčastnila aj predchádzajúcej série zábavno-tanečnej show Tvoja tvár znie povedome. Jej životný partner Samuel Spišák (26) zase patri do seriálovej rodinky jojkárskeho Paneláku a okrem toho po boku Celeste Buckingham stvárnil hlavného hrdinu v úspešnom slovenskom spracovaní rozprávky Láska na vlásku.

Novopečení rodičia si svoje súkromie prísne strážia. Obaja sú v tomto smere skúpi na slovo a k pohlaviu alebo menu bábätka sa vyjadriť odmietajú. Rovnako ešte dieťatko neukazujú fotografom ani médiám. Hlavné ale je, že je všetko v poriadku a herečka si tak môže vychutnávať nové materské povinnosti. Mladým rodičom blahoželáme k spoločnému potomkovi a prajeme všetko dobré!

samo spisak herec

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram