Od januára sme pravidelne sledovali osudy štyroch sympatických chlapíkov v obľúbenom seriáli Oteckovia, ktorý sa vo štvrtok dostal do svojho finále. Našťastie však končila len prvá séria, na tú druhú sa môžeme tešiť už na jeseň. Ako však býva zvykom, v poslednej časti sa všetko poriadne skomplikovalo a zamotalo. 

Asi všetci najviac čakali na to, ako to dopadne s Lindou a svadbou, na ktorú sa veľmi ani netešila. Aj keď z nej bola nádherná nevesta, Jarovi nedokázala povedať „áno“ a s plačom od neho ušla. Ako inak, pobežala ihneď za Tomášom, ktorý sa však rozhodol, že to s Maťou predsa len skúsi. Sklame ju už po druhýkrát a dá prednosť svojej veľkej láske Linde? Alebo sa naozaj chce posunúť vpred bez nej?

Jednoduché to nebude mať ani Alex. Myslel si, že sa konečne zbaví Sisy, no tá odišla spievať na loď, kde so sebou vzala aj syna Maxa. Alex predpokladal, že konečne bude môcť byť s Emou, no namiesto toho ju zo všetkého začal obviňovať. Zvládne ich oslabený vzťah takúto ťažkú skúšku?

Vlado s Luciou sa dočkali neočakávanej, no peknej správy. Lucia je v 6. týždni tehotenstva! Problém však nastáva pri tom, kto bude otcom bábätka. Bude to jej manžel, s ktorým sa dala znovu dokopy alebo Juraj, od ktorého odišla, a ktorý ešte môže poriadne zamiešať karty?

A čo bude s večným smoliarom Marekom? Konečne sa zachoval ako chlap, svojej Peťuške povedal nie a zbalil si všetky svoje veci. Jeho kroky viedli, samozrejme, za Tamarou, s ktorou by chcel znova bývať. Dajú sa opäť dokopy?

Ako hodnotíte poslednú časť a celú sériu vy? Ako si myslíte, že sa osudy hlavných hrdinov vyvinú ďalej?

Foto: Facebook/Televízia Markíza