Natáčanie druhej série populárneho seriálu Oteckovia je v plnom prúde. Už o pár týždňov nás totiž čaká ich veľký návrat na televízne obrazovky. Osudy štyroch fešných mužov a ich rodín však zamiešajú i nové postavy. Okrem avizovaného Janka Koleníka sa môžete tešiť aj na túto slovenskú herečku!

Do tímu rodinného seriálu Oteckovia pribudla nová posila v podobe slovenskej herečky Kristíny Vaculík. 38-ročná kráska tak po dlhšej odmlke spôsobenej materskými povinnosťami zažije na jeseň svoj veľký comeback.

Kristina Vaculik

Osudová žena

TV Markíza sľubuje, že sa budete mať rozhodne na čo pozerať. „V druhej sérii pribudne aj nová osudová žena. Samozrejme, poriadne zamieša karty v deji. Máte sa na čo tešiť,“ píše na svojom webe televízia.

Kristína Vaculík

Brunetka, ktorú môžete poznať napríklad z projektov Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade či Búrlivé víno, si po boku hlavných hrdinov – Filipa Tůmu, Braňa Deáka, Vladimíra Kobielského a Mareka Fašianga zahrá veľmi akčnú, pragmatickú a praktickú ženu na pozícii vedúcej rodinného podniku. Keďže Kika je mamičkou dvoch detí, určite scény obohatí aj o vlastné skúsenosti.

Burlive vino

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook