V poradí tretia séria československej verzie Love Island sa začne vysielať už onedlho. Medzi súťažiacimi, ktorí budú vo vile bojovať o konečnú výhru a lásku na celý život, sa objavila aj slovenská influencerka a podnikateľka v oblasti módy Ráchel Karnižová.

Len 22–ročná červenovláska si podľa vlastných vyjadrení prešla náročným obdobím. Pár mesiacov dozadu ju mal napadnúť jej už bývalý priateľ, moderátor a hudobník Tomy Kotty. Napriek traume, ktorú Ráchel zažila, sa rozhodla vstúpiť do vily a stať sa jedným zo srdiečok.

Ráchel Karnižová, love island, markíza, voyo, nova

V prípade, že chce kráska v hre zotrvať, bude musieť vytvoriť pár s jedným z chlapcov vo vile a následne si puto udržať čo najdlhšie. To pre mladú východniarku môže byť ťažšie než pre ostatných. Ako priznala pre televíziu Markíza, v osobnom živote si teraz od mužov držala veľký odstup. Práve nástup do šou Love Island by jej mohol pomôcť otvoriť sa ďalšiemu vzťahu. Na otázku, čo by v luxusnej vile chcela nájsť, Ráchel jednoznačne odpovedala: „Lásku, predsa.“

Akým typom dáva rodáčka z Košíc šancu? „Tak povahovo mal by byť kľudný, pokojný, mal by byť dobrý ku mne, nemal by byť žiarlivý, mal by sa o mňa pekne starať, mal by ma podporovať, mali by sme si dôverovať navzájom. A výzorovo vysoký, tmavší, je mi jedno aké oči, “ uviedla misska, ktorá sa nebráni ani romániku s dievčaťom.

K náklonnosti voči rovnakému pohlaviu sa Ráchel netají. Ak by mohla vytvoriť dvojicu so ženou, rozhodne by povedala áno. „No neviem, či to je v pravidlách dovolené, takže podľa toho,“ priznala infuencerka s úsmevom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ráchel Karnižová, Love Island 3, Markíza, Voyo

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/rachellkka