Obľúbená relácia Inkognito už priniesla na obrazovky TV JOJ množstvo zaujímavých ľudí a príbehov. Včera večer sme však mali možnosť sledovať jeden naozaj výnimočný, ktorý patril 14-ročnej Emke.

Nádherný príbeh Emky vháňa slzy do očí. Šikovná 14-ročná slečna sa totiž narodila nepočujúcim rodičom, ktorým sa snaží celý život pomáhať. Za svoje obdivuhodné skutky si dokonca vyslúžila ocenenie Detský čin roka. Životu sa ale zrejme zdalo, že má toho na pleciach málo – poslal jej doňho zákernú rakovinu. Emkini spolužiaci sa preto rozhodli, že jej splnia sen – napísali do relácie V siedmom nebi.

Keďže dievčatko miluje Inkognito, 14-narodeniny strávila práve v štúdiu svojho najobľúbenejšieho programu, ktorého sa zúčastnila ako hosť. Štyria hádači tak mali čo robiť, aby uhádli Emkine „povolanie“. Napokon sa im to takmer pred koncom podarilo a otázkami prišli na to, že študentka sa okrem školských povinností venuje aj tlmočníctvu v posunkovej reči.

To, samozrejme, všetkých dojalo, no keď prišla správa, že Emka prekonala zákernú chorobu, herci precitli ešte viac, a to najmä ženská časť – Zdenka Studenková a Zuzka Šebová neudržali slzy. ,,Emuška, si strašne statočná. A chcem sa ťa, prosím ťa, len aby som to prežila do konca, spýtať, ako sa v posunkovej reči povie kov,“ snažila sa situáciu odľahčiť Zuzka.

Inkognito

Oslávenkyňa tak vďaka TV JOJ prežila najkrajšie narodeniny, pričom Michal Hudák jej ukázal aj zákulisie televízie. Emka sa tiež stretla s hercami zo svojho TOP seriálu Naši, čo sme mohli vidieť v nedeľnom vydaní Siedmeho neba. Emi, prajeme ti veľa zdravia, sí úžasné baba a bodaj by mali všetci také srdce ako ty!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Emku si môžete pozrieť od 16. minúty

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj