Neuveriteľné, čo sú ochotné ženy podstúpiť len preto, aby vyzerali mladšie a krajšie. Už v dávnej minulosti panovníčky absolvovali rôzne život ohrozujúce procedúry, kedy si napríklad na tvár aplikovali jedy. Napriek tomu sme sa stále nepoučili a zachádzame ešte ďalej. 

MK Skin Studio (Los Angeles) predstavilo nový druh masky prezývanej ako Hanibalova maska, ktorá dokáže perfektne redukovať veľkosť pórov, zničiť nežiaduce baktérie a hydratovať pleť. Okrem toho vie zlepšiť aj celkový vzhľad našej pokožky, pretože pleť zjemní a vypne. Zázračnou ingredienciou je ale kombinácia minerálov a elektriny.

maska na tvárPostup aplikácie tejto masky je veľmi zložitý. Najskôr vám musia vyčistiť pleť a následne na ňu navrstvia okolo 25 kúskov zdravotníckeho obväzu vopred namočeného v tekutine plnej minerálov, pričom na záver na to všetko položia galvanickú masku, ktorá je napojená na elektrický prúd. A hoci znie tento postup nebezpečne, doposiaľ neboli hlásené žiadne škody na životoch.

Galvanická maska má veľa výhod a ak patríte k tým odvážnejším, môžete ju vyskúšať. Kombinácia elektriny a minerálnych látok totiž dokáže pleť vyživiť a dodať jej stratenú sviežosť.

No čo? Podujali by ste sa na to?

https://streamable.com/np5ru

Zdroj: instagram/insiderscience | Foto: instagram/mkskinstudio