Formát Bachelor je známy po celom svete, pričom u nás na Slovensku sa pred rokmi vysielal pod názvom Ruža pre milionára. Dnes ho fanúšikovia poznajú ako Ruža pre nevestu. Svojho ženícha majú aj Američania a takto vyzerá!

Na Slovensku je ústrednou postavou televíznej zoznamky Tomáš Tarr, ktorý si vyvolenú vyberá spomedzi 18-tich dievčat. Ruža pre nevestu sa ale blíži k svojmu koncu, kde na fešáka žijúceho v Thajsku čakajú už len tri potelnciálne manželky.

Nedávno sme vám predstavili „nemeckého Tomáša“ Davida Jacksona. Teraz je zase na rade ten americký, ktorý sa so svojimi slečnami zoznamoval na čarovných Bahamách. Ide o 26-ročného technického manažéra Zacha Shallcrossa.

Na rozdiel od slovenského lámača sŕdc je Zachova kráľovná známa už od 27. marca, kedy mladík počas finále požiadal o ruku o rok staršiu zdravotnú sestru Kaity Biggar. Dvojica to myslí, zdá sa, vážne, kedže v lete by sa mala presťahovať do ženíchovho domu v Austinu v Texase. A hoci je aj rodák z Californie pohľadný muž, na toho zo Štúrova nemá, čo poviete? 😁

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zachshallcross, tvmarkizaofficial