Taliansky párik Stanka Klčová a Miroslav Pajtáš svoj vzťah odštartovali hneď v úvode šou Farma 13. Avšak po odchode Golema zo statku sa kráska začala zbližovať s Davidom Horákom, a tak vyjadrenia mohutného SBS-kára hovorili, že s blondínkou nadobro skončil. 

Vyzerá to tak, že aj v tomto prípade čas zahojil všetky rany. ,,So Stanou sa nemienim vôbec rozprávať. Proste ju budem ignorovať, to je moja zásada, ja som taký zásadový chlap. Proste mám na to svoje práva a videl som, čo som videl v telke a o tom sa nemienim baviť,“ uviedol ešte počas semifinále Miro.

Ani 24-ročná Slovenka sa na adresu mohutného fitnessáka nevyjadrovala najkrajšie.  Aktuálne však Stanka na sociálnych sieťach prezradila, že došlo k nečakanej zmene.

,,Priatelia, viem, že túto fotku by ste na mojom profile očakávali asi najmenej. Ale som rada, že dnešná debata padla na úrodnú pôdu a že sme spoločne zakopali válečnú sekeru. Niektoré veci chcú len svoj čas. Nech sa Vám darí v živote, chlapi moji!“ napísala k snímke, kde sedí medzi Davidom a osobným trénerom.

stanka klcova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa všetkého sa trojica zišla kvôli pracovným záležitostiam. ,,Dneska nás čaká veľmi zaujímavý deň. Budeme mať debatu ja, David a Mirko,“ uviedla v instastories zákaznícka advokátka, ktorá sa neskôr v krátkom zábere ukázala s obomi mužmi. ,,My sme na pracovnom obede a žijeme všetci,“ dodala k stretnutiu blonďavá farmárka.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/iamsatanka/farma.markiza/miroslavpajtas, streamable.com