Stephanie, superfanúšička Taylor Swift, a zároveň žena v kritickej životnej situácii, mala ohromné šťastie. V okamihu, keď už prestávala veriť, že ťažké obdobie vôbec zvládne, dostala pomocnú ruku od samotnej speváčky. O svoj príbeh sa podelila prostredníctvom aplikácie „The Swift Life App“, pričom rozmýšľala, či ho vôbec zverejniť alebo nie.

„Definitívne som sa rozhodla povedať vám všetkým, čo pre mňa Taylor túto noc urobila,“ napísala spolu so spoločnou fotografiou jej a speváčky, ktorá mala položenú ruku na jej tehotenskom brušku. „Čo veľa z vás nevie je, že počas 8 mesiacov môjho tehotenstva som vlastne bez domova.“

Celý príbeh sa odohral počas koncertu Taylor v Manchestri, kde mali lístky aj so svojou mamou už dávno predtým. Matka Stephanie sa dostala pred koncertom k speváčke a poprosila ju, aby tento večer spravila pre jej dcéru špeciálnym. O Taylor je pritom dobre známe, že má jedných z najlojálnejších fanúšikov, a preto si ich mimoriadne váži.

taylor swift vianocny darcek

To znova dokázala, keď si Stephanie a jej mamu dala po koncerte zavolať do šatne. Na slová, ktoré speváčka povedala, šťastná fanúšička zrejme nikdy nezabudne. 28-ročná umelkyňa jej nakoniec pomohla s kúpou nového domu a všetkého zariadenia pre bábätko. Okrem toho jej vrátila peniaze za lístok na koncert a jediné, čo si priala bolo, aby to malé, ktoré sa narodí, malo všetko, čo potrebuje. Klobúk dole!

fanusikovia taylor swift

Zdroj: instyle.com | Foto: Instagram