Ľudia bez domova to majú ťažšie, než si vôbec vieme predstaviť. Našťastie sa medzi nami nájde kopu skvelých duší, ktoré sa im snažia do života vniesť aspoň malé svetielko. Kaderníčke Ľubke tak v týchto dňoch dáva poklonu množstvo Slovákov.

Pani Ľubka sa môže pochváliť skutočne dobrým a šľachetným srdcom. Rozhodla sa totiž, že svojimi kaderníckymi službami poteší ľudí bez domova a vyčaruje z nich doslova nové osoby.

Sympatická kaderníčka navštívila občianske združenie Vagus, ktoré ľuďom v ťažkých situáciách pomáha sa opäť postaviť na nohy a zabezpečiť im kvalitnejší a šťastnejší život. ,,Pani kaderníčka Ľubka prišla s nápadom, že by mohla jedno popoludnie prísť k nám do Domca a dopriať nový strih zadarmo ľuďom, ktorí nás denne navštevujú. No a záujem a radosť boli obrovské! Ponúknuť svoje služby ľuďom bez domova alebo nimi potešiť našich kolegov a kolegyne je forma pomoci, ktorú si nesmierne vážime a ceníme! Ďakujeme,“ takto znie mimoriadne pozitívny príspevok na oficiálnej facebookovej stránke OZ Vagus.

Pri vrúcnych slovách sa však nachádzajú aj úžasné fotografie, ktoré doslova vyrážajú dych. Ľubka totiž jedného zo svojich klientov premenila na poriadneho štramáka – pánovi Jozefovi dopriala nový a zároveň trendy strih. Za toto gesto si kaderníčka vyslúžila neuveriteľných 1800 lajkov a obrovský obdiv a rešpekt Slovákov. Kiežby sa viac ľudí správalo v živote tak ako pani Ľubka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Vagus