Pred pár dňami sa do kín dostala premiéra filmu „Zrodila sa hviezda“, kde môžeme sledovať vynikajúce herecké obsadenie. V jednej z hlavných rolí sa ocitla aj populárna speváčka Lady Gaga, ktorá si vďaka excelentnému výkonu okamžite získala srdcia ľudí po celom svete. Podľa najnovších zistení by sme ale mohli spevácku divu už čoskoro uvidieť aj v ďalšom filme!

Lagy Gaga momentálne žiari na plátnach po boku krásneho herca Bradleyho Coopera, pričom vydarený filmový projekt stihol získať už štyri nominácie na Oscara! Hoci blondínka dostáva jedno hudobné ocenenie za druhým, málokto tušil, že jej veľkým snom bolo presadiť sa aj na filmovej scéne. A práve vďaka najnovšiemu spracovaniu snímky Zrodila sa hviezda prišla konečne šanca ukázať, čo sa v nej skrýva!

lady gaga bradley cooper

Gaga tak všetkým dokázala, že okrem zlata v hrdle v sebe ukrýva aj herecké nadanie. Vo svete šoubiznisu sa už dokonca začína šepkať o tom, že obľúbená plavovláska dostala ďalšiu lukratívnu ponuku na účinkovanie vo filme.

lady gaga

Ponuka má pochádzať od prestížneho štúdia Walta Disneyho, ktorý ju vraj túžia obsadiť do pripravovaného remaku známej detskej rozprávky Malá morská víla. Niektoré zahraničné portáli totiž priniesli informácie o tom, že Lady Gaga by mala v novom spracovaní obľúbenej detskej rozprávky stvárniť postavu Ursuly. Hoci tieto klebety ešte nie sú oficiálne potvrdené, témou sa v posledných dňoch začína zaoberať stále viac médií.

LadyGaga

 

Zdroj: Thedisinsider.com | Foto: Instagram/LadyGaga, Facebook