Pomáha, kde sa dá! Slovenská vizážistka a mladá mamička Lucia ,,Lucid“ Sládečková, ktoré je medzi ženami mimoriadne obľúbená, sa rozhodla ukázať svoje veľké srdce a pomôcť dievčine, ktorá to skutočne potrebuje. Potom, ako ju mladá žena oslovila s prosbou o pomoc, Lucid na sociálnych sieťach zverejnila srdcervúcu výzvu, na základe ktorej môžete aj VY pomôcť chorej žene!

Ivanka, ktorá sa narodila s Goldenharovým syndrómom, bojuje už po tretíkrát s leukémiou a v najbližšom období ju čaká náročna 15-hodinová operácia. Jej osud nie je ľahostajný ani krásnej vizážistke Lucid, ktorá na sociálnych sieťach zverejnila srdcervúci status: ,,Pre niekoho klišé, pre niekoho najdôležitejšie na svete.. Ivanka ma oslovila s prosbou o pomoc… Čaká ju nesmierne náročná 15-hodinová kraniofácialna operácia, niekoľko ich má za sebou.. Táto je však jedna z najdôležitejších, a preto vás žiadam, prečítajte si status do konca a na chvilinku sa zastavte.. Je to presne chvíla, kedy by vám mal mráz behať po tele..

Ivanka sa narodila s Goldenharovým syndrómom. Má čiastočne nevyvinutú polovicu tváre , bojuje už po 3x s leukémiou, prekonala 5 náročných operácií srdca. Pochádza z trojičiek a ako som počula od Ivanky, sesterská láska ju veľmi povzbudzuje. Čo mi bolo veľmi ľúto je, že pred rokom prišli dievčatá o rodičov a všetko je ešte náročnejšie, hlavne po tej citovej stránke… Ivanka založila kampaň jedinú svojho druhu v Európe s názvom RAINBOW FOR IVANKA (dúha pre Ivanku), ktorá šíri osvetu o pomoci a nádeji na záchranu rainbow detí, detí s rovnakým osudom. Nádej na život našla až v Amerike, kde podstúpila už dve náročné operácie a čaka ju tá najdôležitejšia..!

Prečo som poňala význam v čiernej? Som vizážista a hairstylista a pracujem najmä s nevestami. Popri práci sme s Ivankou rozoberali množstvo tém a pocitov, ktoré by chcela zažiť.. Ja by som ju však rada videla v tej bielej. Je to otázka času, priatelia.. Denne dúfa, že operácia dobre dopadne a môže ďalej žiť a tešiť sa zo života. Potrebuje však pomoc od vás, a to dozbierať finančnú čiastku, ktorá jej umožní operáciu zrealizovať.
Ďakujem môjmu vernému kamarátovi Michal Petrík (Photography), ktorý pri projekte pomáhal a zvečnil našu víziu.

V prípade, že by ste chceli Ivanke pomôcť, kontaktné údaje pre zaslanie finančného daru sú na fanpage Lucky Sládečkovej.

Zdroj/Foto: Facebook