Tie najúžasnejšie príbehy často nepochádzajú z filmového plátna ani z kníh. Píše ich väčšinou sám život a obyčajní ľudia, ktorí v sebe napriek ťažkej životnej situácií dokážu nájsť viac sily a odhodlania ako ktorýkoľvek super hrdina.

Jednou takou super ženou je aj mladá Slovenka, ktorá sa zapojila do populárneho projektu Vystrihaj sa Slovensko, ktorý funguje už 1,5 roka. Za tento čas sa našlo množstvo odhodlaných žien, ktoré sa rozhodli obetovať korunku svojej krásy, aby pomohli onklogickým pacientom.

Dievčina, ktorá sa však prihlásila do projektu, dojala aj samotných organizátorov. Ona sama je totiž onkologickou pacientkou, ktorá bojuje so zákernou chorobou. Svoje dlhé vlásky sa však nerozhodla darovať preto, aby zabezpečila parochňu samej sebe, ale iným ženám, ktoré už v dôsledku chemoterapie o svoje vlásky prišli. Krásna dievčina si svojim dobrosrdečným gestom vyslúžila množstvo podpory, obdivu, ale najmä rešpektu, keď sa jej príbeh objavil na FB stránke – Vystrihaj sa Slovensko.

Jediné, čo k tomu dokážeme dodať je, že pred touto krásnou slečnou skladáme náš pomyselný klobúk a želáme jej množstvo síl a optimizmu!

Zdroj: Facebook.com/Vystrihaj sa Slovensko