Obľúbená herečka Karin Haydu chýba len na máloktorej prominentnej spoločenskej akcii. Prednedávnom sa v rámci odovzdávania cien Krištáľové krídlo parádne vyfintila, pričom vystriedala viacero luxusných rób. Najnovšie ju ale na obrazovkách uvidíme v outfite, aký u známej slovenskej krásky zvykom nebýva.

Televízia JOJ divákom spríjemňuje víkendové večery hudobno-zábavnou reláciou Všetko čo mám rád. Originálna moderátorská dvojica v zložení Štefan Skrúcaný a Ondrej Kandráč vedia svojich hostí nielen poriadne vyspovedať, ale častokrát dokážu známe osobnosti prehovoriť k činnostiam, aké bežne nepredvádzajú.

karin haydu

V novej epizóde sa predstaví aj očarujúca Karin Haydu, ktorá si spolu s druhým hosťom hokejistom Mariánom Gáboríkom počas večera pripomenie krásne detské časy. Okrem humorných príbehov sa však diváci dozvedia i to, že sympatická herečka ovláda folklórne tance.

V rámci vystúpenia, ktoré si budete môcť pozrieť už dnes večer na TV JOJ, sa usmievavá tmavovláska, samozrejme, navlečie do tradičného ľudového kroja. V krásnom slovenskom odeve tak Karin zažiari ako hotová kráľovná večera, ktorej prirodzený ženský pôvab a vynikajúce umelecké nadanie dokonale spestria celé vysielanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karin haydu

Zdroj: Instagram/tvjoj | Foto: Instagram/tvjoj, karinhaydu