Či už ide o detský výplod fantázie alebo skutočnú informáciu, z tejto správy sa bude tešiť celý svet – princ George (3) vraj prezradil učiteľke v škôlke prísne strážené tajomstvo! Aj keď táto novinka zatiaľ nebola určená pre verejnosť, malého princa to očividne netrápi. :)

Podľa magazínu ,,Life & Style” povedal princ George svojej učiteľke v škôlke s veľkým nadšením: “Mama bude mať nové bábätko!” Svetom milovaná vojvodkyňa a princ, ktorí majú okrem ukecaného syna aj mladšiu dcérku, princeznú Charlotte (2), sa tak pravdepodobne stanú rodičmi už po tretíkrát. O ďalšom možnom tehotenstve Kate sa prednedávnom špekulovalo aj v súvislosti s jej nedávnou návštevou londýnskej nemocnice.

 

Zdroj z blízkosti kráľovskej rodiny uviedol, že Kate (35) je nadšená a princ William (35) sa už nemôže dočkať, kedy o tejto úžasnej novine bude môcť porozprávať celému svetu!

Princ William má obavy

Ako sa zdá, tentokrát vraj Kate netrpí nepríjemnými rannými nevoľnosťami ako počas predchádzajúcich tehotenstiev, no napriek tomu má o ňu jej manžel a vraj budúci trojnásobný otecko obavy. Nepraje si, aby mamička jeho detí čokoľvek preháňala a chce, aby sa šetrila a veľa relaxovala.

Možné mená

Napriek tomu, že svet stále nevie, či je informácia iba ,,kačicou“ alebo skutočnosťou, už teraz sa začalo špekulovať o možných menách pre budúceho princa alebo princeznú. Podľa rôznych tipov by sa chlapec mohol volať Edward James a dievčatko Isabella alebo Olivia.

 

Aj keď by si malý George prial väčšmi bračeka, o pohlaví budúceho bábätka však ešte nemožno ani polemizovať. Jasné je len to, že rodičia chcú túto novinku ešte udržať v tajnosti, avšak malý klebetník im spravil škrt cez plány. Dúfajme, že sladká zvesť je skutočne pravdou a všetko dobre dopadne. Časom nám to snáď prezradí rastúce bruško krásnej mamičky. :)

Zdroj: gala.de | Foto: Twitter