Seriál Milenky, ktorý vznikol v produkcii televízie Markíza, sa teší najmä medzi ženským publikom mimoriadnej popularite. V prvej sérii projektu sa objavila i rodáčka z Košíc a herečka Zuzka Kánocz (38), ktorá so svojím partnerom Jurajom Lojom (35) už o 3 mesiace očakáva ďalší prírastok do rodinky. Ku štvorročnému synovi Lucasovi a dcérke Izabellke, ktorá má 2 roky, tak pribudne súrodenec.

Zuzana sa nachádza už v šiestom mesiaci tehotenstva a o svojom treťom bábätku pre portál Pluska.sk prezradila: „Bábätko nebolo plánované a bolo to pre nás veľké prekvapenie. Vládzem už síce menej, ale ešte stále som čiperka.“ 

Zuzana Kánocz, Juraj Loj

Pohlavie bábätka si zatiaľ herci uchovávajú v tajnosti, no súrodenci Lucas a Izabella sa z bračeka alebo sestričky veľmi vytešujú. „Sú veľmi rozkošní, rozprávajú sa s bábätkom a bozkávajú bruško. Izabella tvrdí, že aj ona má v brušku bábätko.“ Budúci trojnásobní rodičia Zuzka a Juraj mali do budúnosti síce iné plány, no skutočnosť mať ďalši bábätko radi prijali a, samozrejme, sa už tešia na jeho príchod na svet!

Zuzana Kánocz, Juraj Loj

zuzana kanocz
Seriál ZA SKLOM

zuzana kanocz zuzana kanocz zuzana kanoczzuzana kanocz

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook