Bývalá účastníčka kontroverzného markizáckeho projektu Farma X nespokojnosť s vlastnou postavou nikdy netajila. Po poslednom pôrode jej totiž ostali prebytočné kilá, ktorých sa už dlhší čas pokúšala neúspešne zbaviť. Tentokrát ale Renča využila pomoc a podporu známych farmárskych hviezd, čo začalo prinášať viditeľné výsledky. 

Renáta Greschner sa preslávila vďaka desiatej sérii populárnej vidieckej šou, kde sa stala veľkou parťáčkou fitness trénera Martina Šmahela. Samotná bývalá hráčka sa o cvičenie i zdravú stravu aktívne zaujímala, keďže sa plánovala pustiť do chudnutia. S veľkou pomocou hospodára Martina a bývalej farmárky Evy Zelníkovej sa tak trojnásobná mamina vybrala na cestu za naplnením cieľa.

zelnikova greschner

Ex-farmárka sa pred pár dňami prostredníctvom sociálnej siete pochválila prvými krásnymi úspechmi – v priebehu jediného mesiaca sa jej totiž podarilo zhodiť skvelých 5 kíl. Príspevok sympatickej tmavovlásky však nebol myslený len ako chvála, ale aj ako motivácia pre ostatných.

Renata Greschner
Renča vo Farme X

Posolstvo od Renáty Greschner

Renáta ľuďom zanechala veľmi inšpiratívne a silné posolstvo. „Viem, že moje telo na pohľad nie je se*y, že vystaviť ho na obdiv celému svetu nemusí byť príťažlivé, ale chcem sa podeliť. Veď vám musím ísť príkladom, však?“ Píše bývalá hráčka v úvode dojemného odkazu.

„Moja duša a srdce však nemajú nič spoločné s nadváhou, s ktorou viacerí bojujú. Netreba sa nikomu posmievať, tak ako aj moju osobu hejtovali kvôli výzoru. Túžim dlho žiť a dlhovekosti môžeme pomôcť aj my svojím prístupom k sebe samému. Zmenila som stravu, pridala doplnky, ktoré považujem za zázračné, a postoj k sebe a kilá idú dole,“ dodáva. Renáta si nielen za krásne slová, ale i za viditeľné zmeny na tele od fanúšikov vyslúžila množstvo slov plných podpory a obdivu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

renata greschner

Zdroj/Foto: Renatagreschner_official