Monika Bagárová patrí medzi veľmi obľúbené a talentované speváčky, ktoré by svojou krásou mohli pokojne konkurovať aj svetoznámym modelkám. Nežný vzhľad a zlato v hrdle jej stále prinášajú úspechy nielen v speváckom svete. Populárna brunetka sa totiž najnovšie stala i účastníčkou aktuálnej série českej zábavno-tanečnej show Star Dance.

Tento týždeň sa konala premiéra českej Star Dance s novými súťažiacimi, ktorí budú ľuďom pravidelne každý týždeň spríjemňovať sobotné večery. Práve v úvodnej epizóde boli diváci svedkami neskutočne vydarenej premeny Moniky Bagárovej, z ktorej sa v jedinom okamihu stala hotová princezná! Brunetka všetkých ohúrila honosnou róbou, pričom po boku svojho tanečného partnera Robina Ondráčeka rozžiarila celú sálu.

monika bagarova star dance

Samotná speváčka si celý večer výborne užívala a o krásne momenty sa neváhala podeliť ani s fanúšikmi. „Včerajšie prvé živé vysielanie bol pre mňa jeden obrovský zážitok. Tá zmes emócií, trémy i radosti je neopísateľná. Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí mi umožnili byť súčasťou niečoho tak krásneho. Ďakujem vám všetkým za obrovskú podporu a krásne správy. Ak sa nám podarilo preniesť radosť aj k vám domov, to je pre nás najväčšia odmena,“ vyznala sa Bagárová na svojom profile na Instagrame, kde si za dokonalý vzhľad vyslúžila viac než 9 tisíc lajkov!

monika bagarova star dance

Zdroj/Foto: Instagram