Fanúšikovia reality šou Farma sa už nevedia dočkať, než si v televízii budú môcť pozrieť prvú časť jej jubilejnej desiatej série. Všetci sú totiž zvedaví, ako sa s novou úlohou moderátorky popasuje komička Evelyn a taktiež ako zvládne podmienky na statku nové celebritné osadenstvo. 

Ako prvé celebrity účinkujúce vo Farme X boli vyhlásené sestry Nízlové, čo u mnohých vyvolalo rôzne reakcie. K ich pôsobeniu v reality šou sa vyjadril aj bývalý farmár Reza, ktorý si myslí, že Daniela s Veronikou nevedia nič robiť a že sa z maštale povracajú. Či sa jeho slová naplnia, uvidíme už o pár dní.

Twiins

Niečo tu nesedí

Mnohým, ktorí Twiins sledujú na Instagrame, ale nejde do hlavy, ako je možné, že sú speváčky v dobe, kedy by mali makať na Farme, aktívne na sociálnej sieti. Žeby nejaký admin? Môže byť. Čo je isté, je fakt, že si dvojičky počas nakrúcania šou dvakrát odbehli na svadbu a rovnako tak absolvovali koncert. Fanúšikovia sa tak pýtajú – vypadli z Farmy X medzi prvými? Odstúpili? Alebo naozaj len dostali príležitosné priepustky a naďalej pokračujú v natáčaní reality šou? Tieto otázky sme položili PR manažérke TV Markíza Michaele Hircovej.  „Reality šou Farma sa nakrúca s určitým časovým predstihom, k jej priebehu sa však pred odvysielaním nevyjadrujeme,“ stručne odpovedala, čím ale mierne naznačila, že Twiins už svoju misiu v televízii zrejme skončili a pokračujú vo svojich bežných životoch.

Twiins

Minulý čas?

Dôkazom by mohla byť aj Insta Story, v ktorej sa celebritné farmárky prihovárajú fanúšikom. „Čo myslíte, makali sme alebo váľali šunky?“ Avšak ak si všimnete – otázka je položená v minulom čase, čo by taktiež mohlo signalizovať, že speváčky už boj na Farme X v týchto dňoch nezvádzajú.

Zdroj: Slovakwoman.sk, Instagram | Foto: Instagram