Prednedávnom otriasol verejnosťou azda najsmutnejší rozchod slovenského šoubiznisu, kedy si populárna dvojica cyklista Peter Sagan a modelka Katka Smolková povedali zbohom. Aj keď bola doposiaľ celá rodina skúpa na slovo, nakoniec ticho prelomila Katka, ktorá o tejto nepríjemnej udalosti napísala na Instagrame.

Všetci si pamätáme deň, kedy médiá zaplavila informácia o krachu manželstva najúspešnejšieho slovenského cyklisku Petra Sagana. Správa prišla ako blesk z jasného neba počas pretekov Tour de France a mnohí verili, že to je len dielo šikovných hackerov. Rodinní príbuzní manželov o žiadnej kríze ani len netušili. Petrovo neskoršie vyjadrenie však nasvedčovalo, že ich rozvod nie je len hoax. Cyklista ale nabádal novinárov (a fanúšikov), aby sa v situácii ďalej nevŕtali a rešpektovali ich súkromie.

Katarína Smolková ohľadom rozchodu mlčala – až doposiaľ. Na svojom Instagrame uverejnila koláž fotografií s Petrom, ktorú doplnila o tento popis: „Život nám prináša skúsenosti, cez ktoré musíme prejsť. Každá skúsenosť pripomína hodenú mincu, teda, vo svojej nepredvídateľnosti. Proste sa nesmieme báť, ako dopadne. Pretože všetko, čo sa deje, sa deje pre nejakú príčinu. Aj keď tomu úplne jasne nerozumieme, musíme veriť, že Boh s nami zamýšľa len to najlepšie…“

peter a katka sagan

Pod fotografiou sa nahromadila kopa komentárov fanúšikov z celého sveta. Mnohí Katarínu posmeľujú, súhlasia s ňou, dúfaju, že si k sebe s Petrom ešte nájdu cestu, no zjavuje sa aj kritika. Sledovatelia páru vyčítajú, že do záchrany manželstva neinvestovali dostatok energie a doplatí na to akurát ich syn Marlon.

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook