Už dlhšiu dobu sa pošuškávalo, že speváčka Celeste Buckingham znovu randí. Novým vyvoleným 23-ročnej hviezdičky by mal byť 41-ročný podnikateľ. Avšak doposiaľ sa k ich vzťahu ani jeden z dvojice nevyjadroval. Cel sa ale rozhodla podstúpiť vážny krok!

Po boku Celeste Buckingham sa doposiaľ objavovali len zajačikovia, ako napríklad superstarista Martin Harich či finalista X Factoru, kde speváčka hodnotila výkony súťažiacich, Maej Vávra. Tentokrát sa ale brunetka zaláskovala do niekoho omnoho staršieho.

Celeste Buckingham

Nový priateľ Cel by mal mať 41 rokov, pričom nejde o žiadneho bežného smrteľníka z ulice. Ako informuje portál Topky.sk, exotická speváčka tvorí pár s Alešom Mlátilíkom, majiteľom jedného z českých zľavových portálov. Avšak tvár zrelého fešáka môžete poznať napríklad z Telerána, kde hodnotí ubytovacie zariadenia.

Mladá speváčka sa rozhodla, že svoj vzťah už ďalej nemieni skrývať, a tak sa k svojej novej láske verejne priznala. „Som s tebou šťastná, srdco moje,“ napísala k záberu z Lomníckeho štítu, kde zrejme dvojica oslávila šesť mesiacov. Celeste totiž k fotke pridala hashtag #6months. Nuž a toto je teda nový vyvolený našej talentovanej hudobníčky! Dobre si vybrala, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/celbuckingham, Topyk.sk | Foto: Instagram/ales_mlatilik, celbuckingham