Od tragickej udalosti, pri ktorej prišli o život dvaja mladí ľudia Ján Kuciak a Martina Kušnírová, ubehlo sedem mesiacov. Od tej doby našou krajinou zaznelo množstvo reakcií, či už zo strany rodiny, vyšetrovateľov, bežného ľudu alebo mediálne známych osobností. Práve do poslednej skupiny patrí aj moderátorka Zlatica Puškárová, ktorá už v sebe pod vplyvom rôznych okolností neudržala hnev a Slovákom poslala takýto odkaz!

Nejakú dobu bolo okolo zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej ticho. Tento týždeň však otriasli Slovenskom nové informácie, podľa ktorých polícia na príkaz prokurátorov z úradu špeciálnej prokuratúry zatkla vo štvrtok ôsmich podozrivých z ich vraždy. Kým troch polícia zadržala, ďalších piatich dnes prepustila.

K celej situácii sa vyjadrili aj rodičia zavraždených. Avšak okrem pochopenie či ľútosti im Slovač naložila za verejné vystupovanie, a to najmä Martininej mamine Zlatici, ktorá nalieha na došetrenie vraždy jej dcéry a zaťa. Negatívne komentáre sa na jej osobu hrnú z každej strany, čo nenechalo chladnou moderátorku spravodajstva TV Markíza Zlaticu Puškárovú. Keďže blondínka je sama mamou, vcítila sa do kože pani Zlatice a Slovákom verejne poslala dsrný odkaz, ktorý zverejnila na svojom Instagrame.

Zdroj: Instagram | Foto: YouTube