Každá tvár ženy vypovedá úprimný príbeh o tom, kto ste a kým ste. Tvár neklame, odzrkadľuje sa v nej radosť, láska, hnev, únava i smútok. Ak nie ste spokojná so svojim vzhľadom, je nám to ľúto, no plač nepomôže. Radšej sa naučte tieto skvelé cviky a budete prekvapená, ako rýchlo zaberajú.

Vedeli ste o tom, že na vašej mimike sa podieľa až 51 svalov tváre a šije? Väčšinu z nich, žiaľ, často nepoužívame, preto časom stratia formu a ochabnú. Ak však začnete svaly na tvári a šiji pravidelne precvičovať, svaly sa spevnia a vaša pleť bude opäť svieža, jemná a vláčna.

Ak vás trápia vrásky na tvári, dvojitá brada či vačky pod očami, je načase vyskúšať „Facegym“ alebo tvárovú gymnastiku, ktorá vám už po 2 týždňoch cvičenia uberie 5 rokov! Dámy, pravidelným cvičením totiž starnutie zaručene zastavíte. :)

Ako na to?

Jednoducho! Postavte sa pred zrkadlo a opakujte jednotlivé cviky na rôzne svalové skupiny ráno aj večer. Nezaberie vám to viac ako 10 minút denne. Ak sú už vaše vrásky hlboké, predĺžte cvičenie na 20 minút denne. Na Slovensku si môžete vybrať viacero inštruktoriek tvárovej gymnastiky, ktoré vám zo začiatku podajú pomocnú ruku a naučia vás kompletnú zostavu na vypnutie pleti.

Čo vlastne cvičením ,,tvárovej gymnastiky“ dosiahnete?

  • pevnú kontúru brady
  • plnšie pery a líčka
  • elimináciu vrások
  • spevnenie pokožky na krku
  • odstránenie dvojitej brady a vačkov pod očami
  • odstránenie nosoústnej ryhy
  • produkciu kolagénu v pokožke, čo ma za následok vypnutie pleti

A tu je jedno z videí, ktoré vám pomôže vyzerať mladšie!

A možno vás k pravidelnému cvičeniu povzbudí aj fakt, že Iveta Štecová (44), cvičiteľka vo videu, sa venuje tvárovej gymnastike už 11 rokov a vyzerá perfektne. Okrem nej jej podľahla aj televízna hlásateľka Emma Tekelyová (64) a množstvo ďalších osobností, ktoré vyzerajú úžasne, mlado a sviežo. Idete do to? My rozhodne áno! :)

Krásna Emma Tekelyová pôsobí, akoby cvičila tvárovú gymnastiku od rána do večera :)

Tvárová gymnastika robí zázraky
Krásna Emma Tekelyová

Video: YouTube | Foto: Facebook