Nela Slováková je po ťažkom rozchode z najhoršieho vonku a užíva si prítomnosť nového muža, ktorým je slovenský hokejista Lukáš Kozák. Dvojica po vzore Rytmusa a Jasminy Alagič zahŕňa svoje profily samými nežnôstkami, avšak jeden z posledným príspevkov si mohla nechať radšej len v súkromnom archíve.

Je tomu len pár týždňov, čo česká kráska Nela Slováková potvrdila svoj rozchod s už expriateľom Martinom, pričom na jeho adresu nešetrila slovami sklamania a hnevu, a už sa ruka v ruke ukazuje po bohu ďalšieho slovenského fešáka. Nelinou novou láskou je Lukáš Kozák, s ktorým ju zoznámila jej kamarátka Zuzana Plačková.

Nela Slováková

Nela vedľa Lukáša žiari šťastím, o čom všetkých presvedčila aj svojím verejným vyznaním, v ktorom za stretnutie s hokejistom ďakuje práve kamoške Zuzane. O čosi menej romantické sú už ale nasledovné zábery – temperamentná Češka na nich svojmu novému frajerovi trhá chlpy z nosa. Ehm.. po obnažených fotkách, kedy sme všetci videli takmer všetko, už naozaj blondínka nevie, ako by mohla zaujať inak než týmito nie príliš vábivými momentkami?

Zdroj/Foto: Instagram