Prvý januárový víkend priniesol významnú životnú udalosť jednej z najkrajších Sloveniek. Bývalá Miss Universe pre rok 2012 Ľubica Štepánová Šimiaková totiž porodila svojho prvého potomka Martinka. 

Sympatická plavovláska toho v minulom roku stihla naozaj dosť. Radostnú správu o očakávaní bábätka vystriedala rozprávková svadba, kedy povedala životné ÁNO partnerovi Martinovi Šimiakovi. Okrem milovaného manžela zdieľa Ľubka svoje veľké šťastie aj s najlepšou kamarátkou Dianou Hágerovou, ktorá je známou markizáckou moderátorkou – momentálne si však už obidve dámy vychutnávajú „mamičkovské“ povinnosti.

Hagerova Stepanova

O harmonickej láske medzi partnermi svedčí aj fakt, že dvojica sa rozhodla pomenovať prvorodeného synčeka po ockovi. Kráska sa výnimočnou udalosťou pochválila aj na sociálnej sieti, kde zverejnila dojímavý záber malej ručičky novorodenca s oznámením o najdôležitejšom dni života mladej rodinky.

„Naše najväčšie šťastie, náš Martinko prišiel včera, 5.1.2019 na svet o 20.07 a je to veľký silný chlapisko 3730 g a 52 cm. Milujeme ťa,“ vyznala sa z úprimných pocitov čerstvá mamička. Šťastným rodičom zo srdca gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lubica Simiakova

Lubica Simiakova

Zdroj/Foto: Instagram/Lubisimiak