Začínali v markizáckych seriáloch, v ktorých sa osvedčili natoľko, že si dnes užívajú patričný úspech a nemalú pozornosť. Victora Ibaru a Matúša Kolárovského už ale nejaký ten týždeň spájajú aj známe speváčky Nízlové a rovnaký projekt!

Kto by to bol niekedy povedal, že krásne Twiinsky, ktoré sú odjakživa prepojené silným dvojičkovským putom, si do rodiny privedú mužov s exotickými koreňmi. Kým Veronika má ročnú dcérku Neu s Matúšom Kolárovským, jej sestra Daniela pred mesiacom priznala vzťah s Victorom Ibarom.

Keďže ani u jedného z hercov sa nedá odoprieť kombinácia talentu, šarmu a inakosti, už teraz je jasné, že v umeleckom priemesle nebudú mať chlapci o zaujímavé kšefty núdzu. Aktuálne sa dokonca obaja tešia z ponuky do muzikálu Fontána pre Zuzanu, ktorá ožíva po takmer 40-tich rokoch. Matúš aj Victor sa stali súčasťou legendárneho príbehu kultovej trilógie Dušana Rapoša. Stretávajú sa tak nielen súkromne, ale i pracovne.

Pripravované hudobno-tanečné dielo od režiséra a choreografa Jaroslava Moravčíka bude mať premiéru 16. júna v amfiteátri v Hlohovci. Nasledovať budú zastávky v Terchovej, Prešove, Nitre, Banskej Štiavnici, Martine, Bratislave, Trenčíne, Myjave a Nových Zámkoch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/victor_ibara, veronikatwiins, danielatwiins, tvmarkizaofficial