Len tento týždeň sa v rodinnom seriáli Oteckovia objavila nová tvár v podobe herca Richarda Autnera – tento fešák stvárňuje tatka Michala, ktorý sa zahľadí do učiteľky jeho syna Lindy (Mária Bartalos). Okrem neho však dej zamiešajú aj ďalšie dve postavy!

Už počas leta, kedy mali obľúbení Oteckovia pauzu, sme vám avizovali, že sa môžete tešiť na nového hrdinu. K známym tváram totiž pribudol Janko Koleník, v seriáli hrajúci Tamarinho (Zuzana Mauréry) brata. Okrem slovenského idola žien by sa ale mala v druhej sérii objaviť aj Kristína Vaculík, ktorá sa na obrazovky vráti po dlhšej odmlke spôsobenej materskými povinnosťami.

Oteckovia

Konečne sme sa dočkali

Hoci sa druhá séria Oteckov začala vysielať pred vyše mesiacom, sľubované nové postavy sme v deji ešte nevideli. TV Markíza však na svojom Instagrame informovala, že už o pár dní sa Janka Koleníka konečne dočkáme, pričom na webe ponúkla prvé exkluzívne zábery z natáčania.

Oteckovia

Na záberoch tak možno vidieť herca aj so spomínanou kolegyňou Kristínou Vaculík, ktorá navyše do kamery prezradila, ako sa po materskej pauze cíti opäť na pľaci a aj to, ako sa jej s príťažlivým Koleníkom spolupracuje.

Zdroj: Markíza.sk/Streamable | Foto: Instagram