Trendy v móde sú veľmi nestabilná záležitosť, každým rokom sa menia závratnou rýchlosťou a módni návrhári neustále prinášajú nové, niekedy až neuveriteľné kombinácie. Pred pár rokmi by nikomu ani nenapadlo, že niečo ako toto môže prísť do módy a stane sa štýlovým kúskom, ktorý si zamilujú aj mnohé celebrity. 

Týmto novým letným trendom sú kožušinové šľapky. Do módy prišli už minulý rok, no skutočný rozmach zažívajú až v sezóne jar/leto 2017. Začiatky tejto novinky sú dielom Rihanny a kolekcie Fenty x Puma. Už od začiatku bolo jasné, že tento kúsok bude hit! Postupne si ho obľúbili tie najznámejšie svetové celebrity, ako napríklad Gigi Hadid, Kim Kardashian, Joan Smalls, Rihanna či Joséphine Le Tutour.

Kožušinové šľapky si zamilovala aj Zuzana Plačková. Ako sa sama vyjadrila na svojom instagramovom účte, na letné dni neexistuje nič lepšie ako tento kúsok. Keď si všimnete jej posledné príspevky, je jasne vidieť, že Zuzana ich nosí takmer ku všetkému- na doma, k šatám na prechádzku či na prelet helikoptérou. :D Čo si o tomto trende myslíte vy? Ste zástankyne kožušinových šľapiek?

Takto nosí kožušinové šľapky Zuzana

Takto nosia kožušinové šľapky svetové módne ikony

Foto: Instagram, Facebook