Vyzerá to tak, že trend, kedy si starší chlapi balili mladé žabky, vytlačili zo spoločnosti ženy inklinujúce k zajačikom. V súčasnosti už totiž nie je nič nezvyčajné, keď má dáma v najlepšom veku po svojom boku o desať a viac rokov mladšieho partnera. A presne takým sa vraj najnovšie môže pýšiť krásna slovenská herečka.

Napriek tomu, že oplýva nenormálnou krásou a talentom, bola herečka Táňa Pauhofová po rozchode s posledným priateľom Martinom Vaľovským dva roky sama. Podľa najnovších informácií portálu Pluska sk však už Táninej slobode odzvonilo. Mala by sa totiž stretávať s mladým hudobníkom.

Tana Pauhofova

35-ročnej Bratislavčanke vraj padol do oka zvukový inžinier, v ktorým ju spojilo Slovenské národné divadlo, kde sa podieľal na hudobnej spolupráci k novej hre Antigona. O Táninom novom objave je známe ešte to, že je synom kňaza, maliara a spisovateľa v jednej osobe Daniela Pastirčáka.

Tana Pauhofova

Dôkazom toho, že má dvojica k sebe blízko, sú fotografie Plusky zachytávajúce, ako si herečka mladého muža doviezla domov. Zdá sa tak, že sa zaradí ku kolegyniam z mediálnej brandže, ako napríklad k Adele Vinczeovej, Zdene Studenkovej, Kristíne Vaculik či Hane Gregorovej, ktoré majú so zajkami skúsenosti až až.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram