Ľudí, ktorí sa označujú za nebinárne osoby, stále pribúda. Azda najznámejšou je speváčka Demi Lovato. Rovnako ako ona, respektíve oni či ono, to cíti aj dcéra Jennifer Lopez, ktorá inklinuje skôr ku chlapčenskému než devčenskému imidžu.

Minulý rok v lete Jennifer Lopez šokovala svojich fanúšikov, keď počas koncertu zavolala na pódium svoju dcéru Emme. Viac ako vzácny hosť ich dostalo to, že ju speváčka oslovovala v množnom čísle. „Sú hrozne zaneprázdnené a drahé. Stálo ma dosť peňazí dostať ich sem. Ale stojí to za to, pretože ich mám veľmi rada,“ uviedla vtedy s humorom.

Znamená to teda, že aj 15-ročná tínedžerka sa zaradila k osobám, ktoré sa necítia ani ako muž, ani ako žena. Slávna speváčka neutrálnu identitu svojej ratolesti rešpektuje, za čo jej mnohí skláňajú veľký obdiv.

Svetová hviezda bola najnovšie zachytená so svojím nebinárnym dieťaťom na koncerte speváčky SZA v kalifornskom Inglewoode. Pri pohľade na kučeravú Emme v širokých nohaviciach by ste však ani zďaleka nepovedali, že ide o dcéru jednej z najpríťažlivejších žien sveta. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram, jlo, Twitter