Rozchod ikonickej dvojice, a teda speváčky Dary Rolins a rapera Rytmusa, rozdelil spoločnosť na dva fronty: jedni sú celí bez seba z Rytmusovej novej lásky Jasminy, druhí zas nedokážu pochopiť, ako mohol opustiť divu Rolins. Po Patrikovom prehnane romantickom vyznaní prišiel rad na Daru, ktorá mu chce tiež niečo odkázať.

Od oznámenia romániku medzi Patrikom Vrbovským a moderátorkou Jasminou Alagič sa fanúšikovia nemôžu ubrániť porovnávaniu s bývalkou Darou. Väčšina (a výnimkou nie sú ani československé celebrity) sympatizuje s Rolins a Rytmusov románik považujú akurát tak za trucovitý výstrelok. Hovorí z rapera len ranená mužská hrdosť alebo v Jasmine naozaj našiel svoju spriaznenú dušu?

Bulvárom najnovšie otriasla fotografia novopečeného páriku s odvážnym popiskom: „Toto moje dievčatko fajnové dnes oslavuje 29 rôčkov. To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil, a behom minúty som cítil, že si…“ Mnohí sa cítili urazení aj za samotnú Rytmusovu ex a jej tajomný príspevok z Instagramu si vysvetľovali ako reakciu na fotografiu a prejav trápenia. Patrik Vrbovský mal totiž týmto komentárom „znevážiť“ dlhé roky s bývalou láskou, s ktorou sa rozišli relatívne nedávno.

Dara to už v sebe odmietla dusiť a pre Nový Čas sa k problematike vyjadrila takto: „Nikdy som nepochybovala o tom, že sa človek môže v živote zamilovať hneď niekoľkokrát. Ani v prípade Patrika som nikdy neočakávala iný vývoj. A spôsob, akým svoju lásku prežíva, je, samozrejme, jeho vec. To, že som ho prestala milovať a rozišla sa s ním, predsa logicky nasvedčuje tomu, že na jeho lásku nežiarlim a z celého srdca mu jej prajem plnú náruč. Mňa nemrzí, že zas miluje. Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz. Po skoro siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach v nich sa predsa nikto nemôže diviť, keď poviem, že mi to prišlo na chvíľu ľúto. To je celé. To však neznamená, že nebudem prvá, ktorá mu bude gratulovať, keď Jasminu požiada o ruku. Svadba a dieťa je predsa happy end, ktorý si zaslúži každý rozprávkový príbeh.“

Dara je predsa len človek z mäsa a kostí, ktorý musí bojovať s vlastnými emóciami. Roky strávené s jedným človekom sa predsa nedajú zmazať ako šibnutím čarovného prútika a srdce ostáva aj po zahojení zjazvené. Je prirodzené, že k celej kauze nedokáže byť indiferentná – to od nej ani nikto nečaká. Napriek tomu, že ju Rytmusov popis zabolel, nezmenila svoje stanovisko a stále mu v živote želá len to najlepšie.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram