Pri pohľade na krásnu moderátorku TV Markíza by zrejme nikto nepovedal, že má skúsenosti s návštevou psychológa. Zuzana Čimová sa o citlivej záležitosti rozhodla prehovoriť verejne.

Téma duševného zdravia je v našich končinách ešte stále tabu. Mnohí tak bolesť skrývajú za úsmev a o problémoch radšej mlčia. Podobne na tom bola aj tvár markizáckeho spravodajstva, ktorá v relácii Teleráno odhalila temnejšiu stránku svojho života.

„Ocitla som sa v životnej situácii, kedy sa nakumulovalo viac vecí, ktoré ma doviedli do úzkych. Samozrejme, to súvisí aj s mojou povahou, aká som. Je to zakorenené niekde tam a nejakým spôsobom sa celá moja životná cesta dostala, či už v rámci práce alebo aj ostatných vecí, že som jednoducho vyhorela. Jednoducho to buchlo celé a dlho mi trvalo, kým som si uvedomila, že hops, toto nie je niečo také, čo rozdýcham“ priznala v živom vysielaní Zuzana Čimová.

Vďaka podpore rodiny a blízkych Zuzka vyhľadala psychoterapeuta, ktorý jej ukázal ten správny smer. Avšak rozhodne nešlo iba o jedno sedenie, ale celý dlhý proces. Ako moderátorka Televíznych novín uviedla, ani po roku nie je na jeho konci, no dnes už aspoň vie o svojom probléme hovoriť nahlas. Krásna brunetka chce ostatným ukázať, že je v poriadku nebyť v poriadku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, TV Markíza/Teleráno