Silvia Šuvadová sa po opustení drsnej reality šou vrátila do búrlivého sveta slovenského šoubiznisu ako rana z jasného neba. Blondínkine meno zaplavilo mnohé titulky magazínov, k čomu jej napomohlo aj najnovšie verejné faux pas na sociálnej sieti.

Stačilo jedno slovíčko a hanba je na svete. Silvia sa totiž rozhodla zareagovať na zverejnený záber úspešného speváka pre deti Mira Jaroša, ktorý sa pochválil krásnym pobytom v prírode na Seychelách. Známa spiritualistka neváhala a bývalého superstaristu oslovila s otázkou, kde konkrétne bola stvorená táto exotická fotografia.

Na tom by nebolo nič zlé, avšak Silvia slovenského hudobníka oslovila menom „Jarko“, ktoré sa jej zrejme pomýlilo s priezviskom Jaroš. Hmmm, takéto skomoleniny ale mnohé celebritné tváre znášajú veľmi ťažko, keďže ich meno sa v podstate stalo hodnotnou značkou – niektorí to pokladajú dokonca za urážku. K tomuto už môžeme dodať jediné – ešteže sa to čerstvej ex-farmárke nestalo pri Zdene Studenkovej, pretože v tom prípade by mala seriózny problém!?

Foto: Instagram/ Jarosmiro, Silviasuvadova, YouTube