Silvia Kucherenko patrí medzi najsledovanejšie ženy zo slovenského šoubiznisu. Hoci bola prostoreká modelka nedávno obvinená z toho, že si fanúšikov na sociálnych sieťach kupuje za peniaze, podľa jej vlastných slov ide len o výmysly, pričom má byť o ňu skutočne veľký záujem.

O najnovšie „haló“ sa razvádzajúca mamička postarala horúcim príspevkom na svojom osobnom účte. Silvia sa totiž rozhodla opustiť studené Slovensko a spolu s malým synom Alexandrom a mamou odišli na slnečnú dovolenku.

Po príchode do oddychovej destinácie sa Silvia podelila s fanúšikmi o množstvo záberov z pláže, kde (samozrejme) nechala vyniknúť svoje dokonalé krivky. Našla sa však jedna fotografia, kde dlhovlasá kráska ukázala rozhodne viac, než by ste čakali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Modelka sa na snímke, kde ladne ochutnáva čerstvý melón, pochválila malým detailom na svojich intímnych partiách. Z vrchného dielu plaviek jej totiž ušlo niečo, čo potešilo predovšetkým mužskú časť publika. Silviin záber v plavkách si môžete pozrieť po kliknutí >>>SEM<<<

Foto: Instagram/ Silvia Kucherenko