Jasmina Alagič patrí medzi známe tváre zo zábavného týždenného seriálu s názvom Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že jej účinkovanie televízni diváci ešte pred prvým vysielaním zavrhovali, úspešná moderátorka ukazuje perfektné výkony, za čím stojí množstvo práce v štúdiu a na tréningoch.

Najskôr si získala priazeň sledujúcich drsnou Missy Elliott, neskôr prišla na rad nežná Camila Cabello a tentokrát roztancovala celé Slovensko ako rómska speváčka Věra Bílá. Chudá kráska si tak prilepšila o približne 120kg vo vystúpení, ktoré si môžete celé pozrieť >>>TU<<<.

Niekoľko minút zábavy však sprevádzala poriadna dávka trápenia. Obrovský kostým bol ťažký a spievajúcej Jasmine sa v daný večer postaral o saunovanie priamo na pódiu. „Musím povedať, že je v tom kostýme naozaj teplo, tá maska na tvári je ťažká, čiže už potom aj tá radosť z toho, že ideš vyskúšať niečo iné, pominie,“ priznala po nakrúcaní.

Okrem toho pobavila divákov modrožltej televízie malým tajomstvom z maskérne. Alagič mala totiž veľmi originálne zväčšené intímne partie, ktoré sa jej mohli postarať o poriadny trapas priamo na pódiu. „Bála som sa jedine, aby mi nepraskli kozy, lebo som mala vlastne balóny naplnené vodou. Keď ma súťažiaci začali objímať, si hovorím, že ty kokos, ja keď začnem tiecť, tak to bude vyzerať všelijako,“ dodala s vtipom.

Jasmina sa bála, že vytečie priamo na pódiu

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com/YouTube