Obľúbený slovenský raper KALI si užíva jeden úspech za druhým. Dá sa povedať, že vo svete slovenskej hip-hopovej scény sa už nejaký čas nachádza na výslní a aj v osobnom živote sa mu krásne darí, nakoľko sa má sympatický svalovec stať budúci rok otcom. Popritom však nezabúda ani na svojich fanúšikov, ktorým venoval úprimný odkaz.

Budúci otecko sa na Instagrame zveril so svojimi postojmi k životu.  „Prestal som tlačiť na pílu a začal si len užívať, čo každý deň donesie,“ vyznal sa Kali. „Keď začne človek pretekať s časom a s okolím, stratí podstatu toho, prečo žije,“ dodal otvorene. Svojimi slovami tak fanúšikom objasnil, akým vnútorným nastavením by sa mohol každý človek dopracovať k úspechom. Zrejme to skutočne funguje, pretože populárny hudobník prežíva momentálne asi jedno z najkrajších období v živote.

kali priatelka

V závere dojímavého prejavu sa, samozrejme nezabudol poďakovať všetkým, ktorí ho podporujú. „Som vďačný za mojich/našich fans a za ľudí, čo sú okolo mňa, so mnou, pri mne a stoja za mnou,“ uzavrel raper. Ako sa zdá, Kali svoj život drží pevne v rukách a aj takéto myšlienky a názory mu zrejme napomáhajú na ceste za vytúženými cieľmi.

Celý Kaliho príspevok

kali raper

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic | Foto: Instagram/Kali_fanclub