Lucia Sládečková alias Lucid sa zo svojho pokladu teší už takmer dva roky. Malá Lýdia je naozaj jedno rozkošné dieťa, ktoré robí maminke samú radosť. Avšak počas Luckinho tehotenstva to s jej dcérkou až tak ružovo nevyzeralo, o čom Lucid šokovala v relácii Supermama.

Na obrazovkách TV JOJ môžu diváci každý piatok sledovať reláciu Supermama, kde sa dozvedajú rôzne užitočné rady a tipy v rámci rodičovstva. Mnohokrát do kresla zavítajú i známe mamičky, ktoré sa s divákmi neváhajú podeliť o svoj príbeh spojený s materstvom. Naposledy tak spravila obľúbená vizážistka Lucid.

Lucid

Obavy z materstva

Lucia Sládečková priznala, že mala počas tehotenstva veľké obavy. Už vtedy totiž vedela, že svoje dieťa bude vychovávať sama, a preto často bojovala s dilemou. „Či to zvládnem, či na to mám, či budem mať kde bývať, keďže som v podstate žila taký rýchly život vizážistu,“ prezradila krásna blondínka, ktorá vraj dovtedy neriešila vlastné bývanie, keďže sa niekomu nechcela upísať na 30 rokov.

Lucid

Pridružili sa obavy o zdravie

Následne ale Lucka prešla na citlivejšiu tému, šokovala totiž informáciou, že jej doktori povedali, že Lydka možno nebude zdravá. „Vyšli nám veľmi zlé testy. Jednalo sa najprv o diskusiu s doktorom, že bude dieťatko nie zdravé, takže vtedy ma to tak lámalo, že keď budem sama a nebude zdravé, či to tak zvládnem psychicky, keďže som dosť emotívna,“ zdôverila sa pred celým Slovenskom úspešná vizážistka, ktorá dodala, že výsledky nakoniec dopadli dobre, čo už vlastne môže vedieť každý, kto ako tak sleduje jej život. Lydka je našťastie nádherné a hlavne zdravé a veselé dievčatko.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/makeupbylucid, lucidloveslydia