Speváčka Katarína Knechtová (37) sa po účinkovaní v speváckej šou Superstar dostala na titulné stránky mnohých bulvárnych plátkov rýchlosťou svetla. Nebolo to ani tak kvôli jej porotcovaniu v súťaži ako skôr pre románik s mladým zajačikom Borkovcom (19). Tejto láske však už odzvonilo a bývalá porotkyňa má cirkusu okolo nej plné zuby!

Po prevalení vzťahu s mladučkým superstaristom sme boli takmer denne informovaní o Katkinom a Petrovom živote. Počiatočná zamilovanosť síce veľmi rýchlo opadla, no to neznamená, že by celý boom okolo lovestory na obľúbenej speváčke nezanechal stopy. Prešovčanka sa so svojimi pocitmi zverila priamo na sociálnej sieti!

katarina knechtova spevacka

„Každý deň je okolo mňa strašne veľa zloby. Je to realita, s ktorou musím denno denne bojovať a asi cena, ktorú musím platiť za to, že chcem ísť vlastnou cestou…Ale na konci…všetko sa deje z nejakého dôvodu. Ďakujem za posledné dni, mám v sebe teraz kopec hudby. Časom ju premením na skutocnosť a vy budete jej súčasťou,“ takto zhodnotila bývalá porotkyňa svoju aktuálnu životnú situáciu.

Zdá sa tak, že Kataríne už všetka kritika a osočovanie na jej osobu poriadne lezú na nervy. Ale ako sama hovorí – všetko sa deje z nejakého dôvodu – talentovaná umelkyňa snáď raz objaví aj zmysel celej tejto kauzy.

katarina knechtova spev

Zdroj/Foto: Instagram