Poslední dni ukazujú, že obľúbená speváčka Dara Rolins má tie najväčšie porozchodové patálie s Rytmusom zjavne za sebou. Od prevalenia nečakaných zásnub Patrika Vrbovského s pôvabnou Jasminou Alagič už totiž ošiaľ okolo neustáleho preberania rozpadu ich vzťahu postupne utícha. Aj samotná popová kráľovná sa vo svojich príspevkoch začala zameriavať na celkom iné veci.

Módna diva má za sebou poriadne búrlivý rok. Po tom, ako ukončila dlhoročný vzťah so známym raperom, rozpútalo sa okolo nej hotové mediálne peklo. Dara však nezaháľala a namiesto smútenia vydala nielen nový knižný diár s názvom Rok podľa Dary, ktorý zožal obrovský úspech, ale aj horúcu hudobnú novinku Svitá, ktorou dala všetkým jasne najavo, že je znovu späť v tej správnej forme.

dara rolins

Rolins si nedávno dokonca dopriala výlet do čarovného Londýna, kde sa jej zrejme podarilo prečistiť si hlavu od všetkých starostí. Slávna hudobníčka totiž doslova žiari a svojich sledovateľov na sociálnej sieti zahrňuje fotografiami, na ktorých vyzerá veľmi spokojne a vyrovnane.

dara rolins

V poslednej dobe sa Dara tiež zaoberá rôznymi úvahami, pod ktorými je podpísaný celý tento zhon, pričom sama sa vyjadrila, že jej už takéto nekonečné blúdenie v myšlienkach spôsobuje problémy.

„Ako často sa vám podarí si len tak sadnúť a premietať o živote? Potichu, pomaly, bez konceptu, bez pointy, len tak, pustiť hlavu na špacír…? Ja osobne mám problém s tým, že sa mi vždy rozbehne až moc. Stále sa učím mať svoje kučeravé myšlienky viac pod kontrolou a vedome ich spomaľovať. Ťažké. Aj keď to znie jednoducho. Vidím to tak, že konkrétne ja mám do konca života o zábavu postarané, „ vyznala sa atraktívna blondínka na svojom profile na sociálnej sieti. Nuž, tak toto pozná asi množstvo žien, nakoľko nežnejšie pokolenie máva zvyčajne poriadne veľký problém vypnúť si myseľ aspoň na krátku chvíľu…

                 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Instagram/Dararolins_vermi, Facebook/Dara Rolins_official