Vzťah Dary Rolins a rapera Rytmusa trval úctyhodných sedem rokov – napriek tomu spolu za ten čas nesplodili žiadného potomka. Podľa speváčky je na vine ona sama  – ďalšie dieťa s Rytmusom jednoducho mať nechcela. Prečo?

Jedným z mnohých zádrhelov dlhoročného vzťahu speváčky Dary Rolins a rapera Rytmusa bola otázka spoločného dieťaťa. Zatiaľ čo bezdetný Patrik túžil po potomkovi, speváčka už jednu ratolesť mala – dcéru Lauru. Pre časopis Rytmus života sa blondínka vyjadrila, žeby Lole súrodenca dať chcela, no Rytmusa ako otca svojho dieťaťa jednoducho nevidela.

Dara Rolins

Nesiahá mu ani po päty

Iná pesnička to bola s Matějom Homolom, Lauriným otcom, ktorého si dodnes nemôže vynachváliť. Napriek tomu, že ich vzťah nakoniec stroskotal, podľa speváčky Matěj ako otec nikdy nepochybil. „Matěj, na rozdiel od Patrika, bude do môjho života patriť vďaka Lole celý život,lichotí bývalému partnerovi a nemôže sa ubrániť porovnávaniu s Rytmusom (celé vyznanie Matějovi Homolovi >>>TU<<<). Čo to ten raper vyviedol, že mu Dara nechcela dať potomka?

Na vine je Dara

To, že párik nie a nie otehotnieť, si fanúšikovia vysvetľovali jednoducho ako smolu. Pravdou však bolo to, že keby obaja chceli, pravdepodobne by sa zadarilo. Krach partnerstva s Rytmusom neprišiel ako blesk z jasného neba – sklamanie a antipatia v blondínke postupne dozrievali a ona s ním dieťa jednoducho mať nechcela. Dara tak začínala chápať, že si s Rytmusom nie sú súdení a ich osud teda nechcela spečatiť spoločným dieťaťom. 

Podarí sa mu to s inou?

Na rozdiel od Dary Rolins, ktorej nový partner je zatiaľ len špekuláciou fanúšikov a médií, Rytmus je už šťastne zadaný. Jeho nová láska Jasmina Alagič je mladá pekná žena, ktorá vyzerá byť zamilovaná až po uši.

Zdroj: casprezeny.sk | Foto: Facebook, Instagram