Jubilejná Farma X je v plnom prúde a okrem konfliktov či vtipných momentov často odhaľuje aj hlboké súkromie súťažiacich, o ktorom by sme za iných okolností zrejme netušili. V najbližšej časti môžeme čakať otvorený rozhovor Silvie Šuvadovej s rebelom Robom Miklom.

Robo Mikla zažiaril v prvej sérii slovenskej SuperStar, ktorá v tom čase zažívala obrovský boom. Okrem veľkej a nárazovej popularity ho ale sprevádzali problémy s alkoholom, tie napokon zapríčinili i to, že mladík zo súťaže v 7. kole odstúpil. Napriek tomu, že odvtedy už ubehlo viac ako 13 rokov, metla ľudstva speváka straší stále.

Farma

Keby nebol vo Farme X, je na liečení

Robo mal alkohol v krvi už od narodenia, keďže jeho biologická matka, alkoholička, popíjala aj v čase tehotenstva. Po búrlivých rokoch sa ale zdalo, že má svoje najhoršie obdobie za sebou. Avšak bol to len klam. Účinkujúci jubilejnej Farmy totiž počas dní na statku prezradil, že do reality šou išiel preto, aby si dal detox. „Bol som zle na tom. Ku koncu už naozaj zle. Kebyže nejdem sem, tak sa dám niekam zavrieť. Zase na 2 – 3 mesiace,“ bývalý superstarista priznal v úprimnom rozhovore so Silviou Šuvadovou.

„To myslíš vážne?“ šokovane reagovala najznámejšia slovenská spiritualistka. „Áno, keby som nešiel sem, idem na liečenie,“ odvetil jej Robo, čím dnes večer zrejme prekvapí nejedného diváka TV Markíza.

Farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook