Populárna kráska, ktorá už dlhší čas hviezdi na obrazovkách modro-žltej televízie, si momentálne užíva poslednú fázu tehotenstva. Spolu so známym raperom Ramónom Beňom (Rakby) sa tak už čoskoro stanú hrdými rodičmi. Monika Sakmanová, ktorá je súčasťou niekoľkých markizáckych projektov, sa najnovšie pochválila odvážnou a neskutočne krásnou fotkou.

Monika patrí medzi talentované a pôvabné tanečnice objavujúce sa v programoch, ako napríklad Tvoja tvár znie povedome alebo Chartshow. Členka slávneho zoskupenia Ladylicious je momentálne v treťom trimestri, pričom podľa jej vlastných vyjadrení sa príchodu bábätka už nevie dočkať. Šikovnej choreografke totiž chýba pohyb a aktívny život, do akého by sa chcela po pôrode čím skôr vrátiť.

monika sakmanova

Monika Sakmanová a raper Rakby tvoria pár už 12 rokov. Pred dvomi rokmi sa zamilovaná dvojica zasnúbila a dnes s radosťou očakávajú narodenie prvého potomka. Kráska sa rozhodla fanúšikov očariť a zverejnila fotografiu, ktorá doslova vyráža dych.

Na snímke sa nachádza budúca mamička tak, ako ju Boh stvoril. Pôvabná nahá tehuľka tak odhodila zábrany aj šaty a nechala sa vyfotiť v tej najkrajšej a najprirodzenejšej póze. Jediné, čo Moniku zdobí, je jej nádherné tehotenské brucho. Sakmanová pridala k fotografii i originálny popisok, ktorým vystihla úplne všetko. „Ukážem ti, čo je na pozemskom živote to najkrajšie, a je to zadarmo,“ napísala snúbenica obľúbeného hudobníka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

monika sakmanova

monika sakmanová

Nádhernú fotku Moniky Sakmanovej nájdete —TU—

 Zdroj: Instagram/Monysakman | Foto: Instagram/Monysakman, Kattiva_trends, Maria_bartalos