S pribúdajúcimi rokmi sa každá z nás nejakým spôsobom vyvíja, mení, zreje… A keď nahliadneme na zábery z minulosti, častokrát sa samy sebe čudujeme, ako sme tak kedysi mohli vyzerať. Jedny z najväčších šokov ale určite zažíva kontroverzná Slovenka menom Zuzana Žilinčíková, ktorú sme spoznali ako ženu s obrovskými silikónmi a napustenými perami.

Zuzana Žilinčíková, ktorá je známa pod skráteným menom Zuzanita, sa preslávila tým, že si dala do svojich pŕs voperovať silikóny o veľkosti 950 ml, čím sa zaradila k Slovenkám s najväčšími implantátmi. Blondínka sa ale snažila popularitu získať aj prostredníctvom šou Nákupné maniačky či Take Me Out, kde si hľadala partnera.

Zuzanita

Všade, kde sa Zuzana objaví, spraví svojím nevšedným vzhľadom rozruch. Väčšina ľudí má totiž k jej veľkým prsiam či perám tendenciu utrusovať rôzne komentáre, ktoré nie sú vždy len pozitívne. Keby však známa blondínka neprešla rôznymi skrášľovacími procedúrami, zrejme by si ju nikto ani nevšimol.

Zuzanita

Obdarená kráska nabrala odvahu a zapojila sa do internetovej výzvy #10YearsChallenge, v ktorej ľudia ukazujú svoje zábery spred 10-tich rokov. O nežnej blondínke so zelenými plastovými náušnicami, ktorá v tom čase robila delegátku v Grécku, by ste len ťažko povedali, že je to práve kontroverzná Zuzanita, alebo sa mýlime? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzanita

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a