Všetky osobnosti, ktoré vo svete slovenského šoubiznisu niečo znamenajú, sa včera stretli na 19. ročníku najprestížnejšieho plesu. Pozvánku dostala aj známa tvár TV Markíza a obľúbená komička Eva Krámerová, ktorá sa Plesu v opere zúčastnila vôbec po prvýkrát. Pozrite sa, ako sa Evelyn na túto parádu vystrojila.

Po tom, ako známa komička Eva Krámerová vymenila vo Farme X na poste moderátorky Kvetku Horváthovú, zaradila sa medzi špičku slovenskej smotánky. A tak stále vysmiata Evelyn nemohla chýbať ani legendárnom Plese v opere.

Evelyn

Evelyn na pompéznu ceremóniu zvolila ružovú farbu a trblietky, čo sme už mali možnosť vidieť aj predchádzajúce dni na jej Instagrame, kedy fanúšikom ponúkla zo svojho outfitu malú ochutnávku. Niekoľko hodín nato sa nám blondínka ukázala v plnej kráse a musíme uznať, že vyzerala ako úplne iná žena, než ju poznáme z jej videí či obrazoviek.

Evelyn robil počas celej doby gardé kamarát, módny návrhár a vizážista Milan Švingál, ktorý sa postaral aj o jej nádherné a neprehliadnuteľné šaty, blyštiace sa na všetky svetové strany, a rovnako i o krásny make-up. Dvojica sa už stihla na internete pochváliť pár zábermi, na ktorých to obom neskutočne pristalo!

Evelyn Evelyn

Evelyn

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn Evelyn Evelyn Evelyn

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh,milanwtf