Tak a je to tu! Na Farme sa už dnes večer odohrá zrejme naočakávanejšie vyraďovanie v celej histórií drsnej reality šou. Do duelovej stodoly sa pritom postavia dve výrazné tváre jubilejnej série – Karin Dvořáková a známy model Martin Šmahel.

Keďže ide o druhý zmiešaný súboj, diváci už tušia, aké disciplíny môžu v nekompromisnom ringu očakávať. Dve prekvapenia, almanach, šikovnosť a vystrvalosť – to sú názvy jednotlivých úloh z minulého týždňa, ktoré zrejme uvidíme i dnes, len v inom poradí.

Unikli tajné výsledky?

Keďže je natáčanie šou oficiálne ukončené a z priestorov Farmy zostalo len pár trosiek, je jasné, že sú všetci súťažiaci už dávno doma, i keď to kvôli zmluvným podmienkam všetci stále taja. Napriek tomu sa niektorým farmárom nepodarilo „udržať bobríka mlčanlivosti“, a tak môžeme vidieť množstvo fanúšikov reality šou komentovať a prezrádzať budúci dej súťaže.

Inak tomu nebolo ani tentokrát, keď sa oficiálne potvrdil boj medzi Martinom a Karin. Na sociálnych sieťach nastal doslova ošiaľ, pričom väčšina ľudí zastáva názor, že bude mať v disciplínach na šikovnosť väčšie šťastie práve blondínka z Banskej Bystrice.

Musíme však dodať, že ide zatiaľ o dohady a to, ako skončí dnešný zmiešaný duel, bude na 100% potvrdené až po televíznom vysielaní po ôsmej večer. Nezabudnite preto sledovať magazín SlovakWoman a dozviete sa výsledky medzi prvými!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Farma, TV Markíza