Už onedlho sa na televíznych obrazovkách odohrá dlho očakávaný prvý duel jubilejnej série Farmy X. Ako sa však zdá, sestry Nízlové nie sú jediné hráčky, ktoré svoj zrejmý koniec v súťaži netaja a veselo na sociálne siete publikujú príspevky, čím narúšajú mráčik tajomstva o budúcom dianí v reality šou.

Po nervy berúcom výbere druhého duelanta bolo rozhodnuté. Michaela Štefániková (33) si zvolila do boja o 75 tisíc eur Lenku Horníkovú (20). Tá v deň výberu prechádzala náročným psychickým obdobím a pred kamerami prehovorila o smutnej minulosti plnej teroru, plaču a násilia.

Tento príbeh však nemilo prekvapil obyvateľov Trnavy poznajúcich nielen mladú mamičku, ale celú jej rodinu. „Tak toto je sila hrať ľuďom takto na city. Lenže ľudia z Trnavy ju veľmi dobre poznajú. Na kerého boha sa trepala na farmu, keď to ani fyzicky a ani psychicky nezvláda? Som totiž z Trnavy a náhodou poznám jej rodinu. Faloš a klamstvá celú dobu, čo je na Farme. Robí hanbu svojej rodine a hlavne svojej mame,“ okamžite zareagovala pani K. v sekcii komentárov.

Tento názor však prostorekú farmárku nahneval natoľko, že sa rozhodla brániť svoju česť a pred zrakmi tisícov divákov publikovala vyjadrenie, ktoré po krátkom čase zmazala. Tým však malo dôjsť k narušeniu pravidiel, pričom mnohí fanúšikovia na sociálnej sieti diskutujú o hrozbe finančnej pokuty pre prchkú tmavovlásku.

Rodáčka z Trnavy neskôr pre magazín Hitky.sk prezradila, že v spomínanej reakcii Lenka vyjadrila svoj postoj ku všetkým neprajníkom na internete. Výrazne ich mala žiadať, aby sa do nej nestarali, ak ju osobne nepoznajú.

Foto: Facebook, YouTube, Instagram l Zdroj: Hitky.sk