Celým Českom i Slovenskom otriasla šokujúca správa o nehode jednej z najúspešnejších YouTuberiek. Kristýna Třešňáková (22), vystupujúca pod menom Týnuš Třešničková, skončila v nemocnici počas svojej prvej dovolenky v Istanbule. Niekoľko sekundová nehoda však navždy zmenila jej život. 

Kristýna sa živí blogovaním na sociálnych sieťach, kde si postupom času vybudovala obrovskú základňu obdivovateľov. Krásna influencerka s takmer 380 tisíc fanúšikmi sa len nedávno vybrala so svojím priateľom do vysnenej destinácie v Turecku, kde zažila doslova nočnú moru.

Týnuš sa v osudný večer rozhodla navštíviť luxusnú reštauráciu, ktorú preslávil predovšetkým kuchár s prezývkou „Salt bae“. Ak vám toto meno nič nehovorí, zrejme bude stačiť jedna fotografia. Do povedomia ho totiž dostalo virálne video, kde svojským spôsobom solil a krájal mäso.

Vystúpenie v danej reštaurácii však skončilo katastrofou, ktorá obletela celý svet. Počas ohnivej šou na bare došlo k nehode a explózia plameňov zasiahla priamo českých turistov. Najhoršie je ale na tom zrejme samotná Týnuš, ktorá skončila s popáleninami 2. stupňa na 35% tela, z toho predovšetkým tváre, hrudníka a rúk. 

Reakcie verejnosti naháňajú znechutenie

Po prepuknutí tejto správy sa na verejnosti a predovšetkým pod Tininými poslednými zábermi z Istanbulu objavilo obrovské množstvo komentárov, z ktorých až nabiehajú zimomriavky. Ako informovalo viacero portálov, ľudia verejne prajú krásnej blogerke nešťastie v podobe znetvorenej tváre či považujú takúto nehodu za výsledok „karmy“.

My sme však (trošku naivne) dúfali, že nájdeme aj pozitívne reakcie zo strany ľudí plných empatie a pochopenia. Našťastie, podarilo sa! Dokonca aj od známejších tvárí, ako sú jej „kolegovia“ YouTuberi či úspešní influenceri nielen z Čiech, ale i Slovenska. Pridávame sa k nim a veríme, že sa Kristýna čoskoro zotaví. Držíme ti palce! ❤️

Úprimné odkazy známych osobností

Prvé zábery z hrôzostrašnej nehody

 

 

 

Foto: Instagram, YouTube l Video: Streamable.com/YouTube