Petra Vajdová sa po nástupe na psychiatrickú liečebňu v Čechách ocitla v nečakanom kruhu káuz spojených s novým románikom. Po prepuknutí jej vzťahu s Martinom, takisto pacientom protialkoholického ústavu, nasledovala nečakaná svadba a čo nik nečakal, aj ich prvý spoločný potomok.

Zdá sa, že Vajdovej konečne svitá na lepšie časy. Po tom, čo mala slovenská herečka autonehodu pod vplyvom alkoholu, nasledovalo tvrdé obdobie aj v pracovnej oblasti. Po odchode z divadla či škandáloch v šou Let’s Dance sa tak rozhodla proti svojej závislosti zabojovať.

Koniec bol jej novým začiatkom. Petra totiž našla šťastie v zadanom mužovi, ktorý kvôli nej opustil vlastnú manželku a podľa najnovších informácií podstúpil pred oltár opäť po Vajdovej boku. Za tento náhly krok zrejme mohlo i radostné očakávanie, z ktorého sa dvojica aktuálne teší v súkromí.

Petra sa síce po týchto udalostiach stiahla do úzadia, avšak napriek tomu prenikli na verejnosť prvé fotografie z tohto náročného obdobia. Brunetka bola spolu s jej českým partnerom pristihnutá pred nemocnicou, kde šli zrejme na pravidelnú kontrolu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Z daných záberov sa nedalo nevšimnúť, že Vajdová pôsobí unavene a strhane. Niet sa čomu čudovať, herečka má za sebou ťažkú minulosť plnú psychického nátlaku, čo zrejme striedajú tehotenské zmeny a otázka ich spoločnej budúcnosti. Veríme však, že ide opäť len o horšie obdobie a Petra sa čoskoro objaví ako tá očarujúca žena, akú si ju všetci pamätáme.

Prvé fotografie tehotnej Petry Vajdovej si môžete pozrieť >>>TU<<<

Petra Vajdova

Zdroj: Pluska.skFoto: Facebook