Seriál Oteckovia sa už čoskoro vráti na naše obrazovky. Najobľúbenejší projekt modro-žltej televízie tak odvysiela tretiu sériu, pričom jeho pokračovanie bude sprevádzať veľa zmien a hneď niekoľko nových známych tvárí.

Ako sme vás len nedávno informovali, na natáčaní Oteckov sa zúčastnili aj dve súťažiace z drsnej reality šou Farma. Sú nimi Lucia Mokráňová, ktorá sa objavila v piatej a siedmej sérií, a dokonca i Lucia Gachulincová z ôsmej série.

Po zverejnení tejto informácie sa diváci rodinného trháku rozdelili doslova na dva tábory. Zatiaľ čo jedna strana sa z ich účasti na natáčaní teší, tá druhá nešetrí vulgarizmami a osočovaním. Najnovšie však unikli nové zábery rovno „z pľacu“, kde môžeme vidieť práve dve nové účinkujúce krásky.

Obe Lucky tak budú hrať ženy cvičiace vo fitku, pričom by sa v seriáli mali objaviť hneď  niekoľkokrát. Je teda otázne, či sa réžia rozhodne časom sympatické ex-farmárky zaradiť do hlavného deja alebo zostanú len na vlne komparzu. Ako to vyzeralo na natáčaní, si však môžete pozrieť už teraz na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Facebook/Oteckovia, TV Markíza