Pozor, aby vám nezostalo poriadne horúco! Jedna z najvýraznejších účastníčiek vidieckej reality šou s názvom Farma sa totiž rozhodla rozprúdiť krv v žilách najmä mužského publika. Zverejnila totiž poriadne pikantný záber rovno z vane!

Jana Hrmová, Lucia Mokráňová, Jana Brezinová či Andrea Járová. To všetko sú krásky, ktoré sa do povedomia verejnosti dostali najmä vďaka televíznej šou. Medzi najobľúbenejšie „šelmy“ rozhodne patrí aj Eva Zelníková (dnes už Strážnická) z deviatej série – tá sa dokonca najnovšie ukázala na zábere, aký by ste od nej možno nečakali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva sa totiž rozhodla odhodiť oblečenie a svojim fanúšikom na sociálnych sieťach ukázala takmer všetko. Ex-farmárkine intímne partie tak zakrývala len jej ruka a trošku bubliniek počas kúpeľa, ktorý zaznamenala na odvážnej fotografii.

Napriek tomu, že tento horúci záber mala úspešná podnikateľka po krátkej chvíli zo svojho osobného profilu zmazať, vďaka moderným vymoženostiam pikantná foto opäť unikla na internet. A to, čo by nemal vidieť nik iný ako Evkin muž, si môžete pozrieť po kliknutí —–SEM—–.

Foto: Instagram/Eva Zelníková Strážnická, Facebook/Farma